Danışma hattı : 02128767547
 • Genel Müdürün Mesajı

  Mustafa Garzan

  Salus İlaç Genel Müdürü

  Değerli Paydaşlarımız;

  Kutsal ve sorumluluğu büyük bir iş yaptığımızın bilinciyle şekillendirdiğimiz faaliyetlerimizde,her zaman daha iyiye ulaşmak için çaba göstermekteyiz.

  2013 yılında başlayan yolculuğumuzda,çıtamızı her geçen gün biraz daha yukarıya taşımanın sorumluluğu ile hareket etmekteyiz.Salus İlaç olarak,Türk ilaç sektöründe lider bir marka olmak için,yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz,cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışmaktayız.Ulusal çapta organize olmuş uzman saha ekibine sahip şirketimiz ile sağlık sektöründeki güncel gelişmeleri yakından takip etmekte ve ürün portföyümüzü sağlık sektörünün hizmetine sunmaktayız.

  Bugüne kadar ülkemize ve insanlığa fayda sağlayacak yatırımlar gerçekleştirdik.Sadece ilaçlarımızla değil içinde doğup büyüdüğümüz toprakların tarihine,kültürüne ve geleceğine sahip çıkmanın ve toplumumuzu sağlık konusunda bilinçlendirmenin en büyük görevimiz olduğuna inanıyoruz. 2013 yılından bu yana sektörde olmanın gururu ile Türkiye’de sağlık sektöründe lider konumda olmak hedeflerimiz arasındadır.

  Birlikte iş yaptığımız kişi,kurum ve kuruluşlarımızın bize duyduğu güven ve saygıyı yarınlara taşımak için,ödün vermediğimiz Salus İlaç ilkelerine olan bağlılığımızı korumaktayız.

  Salus İlaç ailesi olarak,yenilikçi ürünlerle her gün daha fazla hayatı iyileştirmek için adımlar atmaya devam edeceğiz.Saygı ve sevgilerimle

  Image
 • Hakkımızda
  Image

  Hakkımızda

  Türkiye’nin önde gelen ilaç firmaları arasında yerini almayı hedefleyen Salus İlaç, 2013 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

  Uzman kadrosu ile Kadın Doğum ve Pediatri alanlarında, bebeklerin ve çocukların beslenme eksikliklerine çözümler sunan takviye edici gıdaları ile sağlık sektörüne hizmet vermektedir. İstanbul’daki genel merkezi ve Ankara’daki üretici firması aracılığı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Aynı zamanda Türkiye’de ihtiyaç duyulan anne çocuk sağlığına yönelik takviye edici gıdaları AB standartlarını göz önüne alarak ithal etmektedir. Ülkenin koşullarına uygun fiyat politikası, güvenilir ve etkili OTC grubu ürünleri ile sağlık sektörüne ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

  Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Salus İlaç, ilerleyen dönemlerde pazara yeni ürünler sunmak için çalışmalar yapmaktadır. Kurumsal bir firma olarak Salus İlaç, faaliyetlerinde sürdürülebilirlik ile birlikte sosyal ve etik sorumluluklarını yerine getirmektedir.

  Salus İlaç Genel Müdürü Mustafa Garzan’ın daima en iyiyi yapmayı hedef alan meslek ahlakı ve çalışma hayatında insan unsuruna verdiği büyük değer, Salus İlaç’ın temel felsefelerini oluşturmaktadır.

 • Vizyonumuz

  Vizyonumuz

  Türk ilaç pazarında hızla büyüyen yerli ilaç firmaları arasında yer almak,

  Sağlık sektöründeki bilimsel çalışmalarımızla ilklere imza atarak hizmetlerimizi sürdürmek ve uluslararası alana taşımak;

  Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımızla birlikte oluşturduğumuz güvenilirliği devam ettirmek ve her zaman tercih edilen bir firma olmaktır.

  Image
 • Misyonumuz
  Image

  Misyonumuz

  Salus İlaç olarak misyonumuz;

  Modern üretim tesislerimizde üretilen “yenilikçi” ürünleri hızlı ve esnek bir şekilde Türk tıbbının hizmetine sunmak,

  Sağlık alanında “etik ve şeffaf” bir ortam oluşturulması için çalışarak ülkemiz sağlık sektörüne katkıda bulunmak, ülkemiz insanlarına daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli ürünleri sunmaktır.

 • Değerlerimiz

  Değerlerimiz

  Şirketimizin bugün olduğu yerde olmasını sağlayan ve gelecekte bizi ayırt edecek ilkelerimizdir.

  Bizi çevreleyen ortam ve iş koşullarına paralel olarak ürünlerimiz ve tesisimiz kendini sürekli yenilemiş ve değişmiştir ancak değerlerimiz hep aynı kalmış ve bizlere yol göstermiştir.

  Bizi biz yapan değişmez prensiplerimiz; İnsana ve Topluma Değer Vermek,Dürüstlük, Müşteri Memnuniyeti, Başarma Azmi,Süreklilik, Girişimcilik ve yenilikçilik, Çevreye Saygıdır

  Image
 • Tarihçemiz

  Tarihçemiz

  2014 - Salus İlaç Kuruldu

  Image

  Mustafa Garzan önderliğinde, 2014 yılının bir bahar sabahında kuruldu